Objavljeno Četvrtak, 24 Kolovoz 2017

U Litvi je održano ovogodišnje svjetsko prvenstvo u preciznoj orijentaciji.

Fotografija: Tomislav Varnica

Hrvatsku su predstavljali Iva Lovrec, Ivica Bertol, Tomislav Varnica i Zdenko Horjan (svi OK Vihor).

Najbolji rezultat od Hrvata je postigao Ivica Bertol osvajanjem 9. mjesta u TempO natjecanju s 379 sec. Iva Lovrec je zauzela 29. mjesto s 489.5 sec, a Tomislav Varnica 35. mjesto s 582,5 sec. Zdenko Horjan je u svojoj kvalifikacijskoj skupini zauzeo 21. mjesto i nije se plasirao u finale.

Svjetski prvak u TempO natjecanju je postao Norvežanin Vetle Ruud Bråtens vremenom 282 sec, ispred Norvežanina Martina Aarholta Waalera i Slovaka Jána Furucza.

U PreO natjecanju novi svjetski prvak je Norvežanin Lars Jakob Waaler s 45 bodova i 48 sec ispred Finkinje Pinje Mäkinen s 45 bodova i 55.5 sec, te Norvežanina Geira Myhra Øiena s 44 boda i 46 sec.

Ivica Bertol je zauzeo 17. mjesto s 41 bodom i 58 sec, Tomislav Varnica 18. mjesto s 41. bodom i 72.5 sec, a Zdenko Horjan s 40 bodova i 41 sec.

U štafeti prvenstvo svijeta je osvojila Slovenija s vremenom 5:34 ispred Norveške sa 6:16 i Češke s 6:49, a Hrvatska štafeta u sastavu Zdenko Horjan, Tomislav Varnica i Ivica Bertol je zauzela 9. mjesto s vremenom 8:42

Svjetsko prvenstvo u preciznoj orijentaciji 2017.

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.