O-FER v4.0

Ispis
Objavljeno Ponedjeljak, 08 Veljača 2016

o-fer banner

U nedjelju 7. veljače održano je četvrto izdanje O-FER utrke, koje se održava u zgradi Fakulteta elektrotehnike i računalstva. Prvo ovogodišnje natjecanje u Hrvatskoj na startu je okupilo stotinjak natjecatelja u 8 kategorija, a novitet utrke je bio one-man relay sistem utrke te nekoliko novih prostorija u odnosu na prijašnja izdanja, pa su tako neke kategorije imale i kontrole na 4. katu zgrade.
U najjačim seniorskim kategorijama pobjedili su Pia Ocvirk iz OK Japetića i Tomislav Vuk iz OK Vihora. U "B" kategorijama slavili su Sanja Žužić iz OK Vihora i Dario Štambuk iz OK Ivan Merz.
U juniorskim kategorijama do 18 godina najbolji su bili Paula Pavlin (OK Vihor) i Kristijan Verović (OK Japetić), dok su u veteranskim kategorijama slavili Maja Cvitković i Zdenko Horjan (oboje OK Vihor).

Rezultate i fotografije sa natjecanja možete provjeriti na stranicama natjecanja.

Iduće natjecanje u Hrvatskoj je "Kvarner Bay Challenge - 39. Ačkov kup" koje će se održati na otoku Cresu, 5. i 6. ožujka, a oba dana bodovat će se za kup Hrvatske.

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.